Jump to content

Socialgroup of Polish Malifaux players


Vinncent

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Używam standardowych protektorów pasujących między innymi do Warmachiny - przystosowałem karty do Malifaus kserując je ze zmniejszeniem do 75% wielkości.

no faktycznie jest to niezły pomysł, póki nie znajdę czegoś na oryginały pozwolisz, że skorzystam z twojego pomysłu :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Nie grałem, czytałem tylko pozytywne recenzje. Najlepiej zobacz sobie filmiki z gry na youtube.

Sam planuję kupić PW ale nie w najbliższej przyszłości - za dużo innych ciekawych pokus się pojawiło ostatnio :)

Filmiki, opisy i wszystko co w necie mam obcykane, ale nadal sie waham, szczególnie, że ciekawe rzeczy wychodzą teraz z plastiku :) A tak z innej beczki, ciekawy ten twój blog!

Link to comment
Share on other sites

Będę zamawiał w czasie Genconu ale wolałbym nie robić tego na więcej osób bo nie jestem w stanie oszacować kosztów przesyłki - do tego może dojść cło i vat a wtedy może dojść dodatkowe kilkadzięsiąt $

nie ma problemu, zapytać zawsze warto. Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam, do listy graczy w pięknym kraju nad Wisłą chciałbym zgłosić moją skromną osobę oraz 3 znajomych z Zielonej Góry i okolic. Zaczeliśmy nie dawno ale jeśteśmy otwarci na spotkania z innymi graczami.

Edited by Rals
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Miło wiedzieć, że system u nas żyje :) czy ktoś z Warszawy chciałby pokazać noobowi co i jak? Niby mam starter Leveticusa, ale na początek wolałbym coś prostszego :)

Nice to see that the game's alive in our country :) is there anyone from Warsaw who's willing to show a noob the ropes? I do have the Leveticus box, but I think I'd like to try someone simpler for the intro :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałem na mgle, chętnie zagram ale najwcześniej od lata. Mam pomalowaną ekipę Justice, Dreamera i Dark Debts, do lata powinna jeszcze dojść Perdita więc będziesz miał w czym wybierać jak się już jakoś kiedyś zgadamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Spoko. Ja na razie gram w Infinity i obiecałem sobie nie kupować nowych bitewniaków dopóki nie pomaluję jednej rozpiski do każdej sektorówki Infy jaką posiadam (a mam ich 9).

W sumie 111 figurek, licząc mecha, drony, samobieżne miny i inne dodatki. Niech mnie ktoś dobije >_<

Za to w ramach motywacji jeśli mi się to uda to wynagrodzę się całą ekipą Colette (pudełko + koryfki + Angelica + gołąbki, niech ktoś poprawi jeśli czegoś brakuje) ^_^

Edited by Pierzasty
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hi guys!

I'm back and returned after a long absence. I finished matters related to my PhD and a few other things, so it's time to get back to the Malifaux :)

What's new?

My girlfriend enjoys the game and Gremlins with Som'er, so in the end I will have someone to play in Gorzów Town.

Are there any progress in the implementation Malifaux on the Polish battle scene?

Cheers.

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

ooo, widzę że Zielona Góra dołączyła, świetnie. Może jakieś spotkanko???

Link to comment
Share on other sites

If you prefer English... Do you mean Gorzów Wlkp.? Exactly the wrong part of Poland. But if you happen to be in Warsaw (on Polcon maybe?) I'm game for a game :)

I'm exchanging my Levi box I have no idea what to do with for a Ramos crew. A Mobile Toolkit/LSPA and I should be ready to start seriously, once I paint/magnetize the models that is.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information